![На Закарпатье ночью завершили установку тяжелого механизированного моста](/images/news/2023/07/325771.jpeg?1690346653)
Це переправа завдовжки 40 м і вантажопідйомністю до 60 тонн, що дозволяє забезпечити тимчасовий пропуск транспорту через водну перешкоду.
Про це інформує Закарпатська ОДА у соціальних мережах.
Фахівці ДСНС зʼєднали всі секції мосту та вийшли на протилежний берег ріки під суцільною зливою. На обох сторонах облаштовують зʼїзди з центральної дорожньої артерії до тимчасової переправи для чого доправили більш ніж 150 вантажівок піщано-гравійної суміші.
Також організують роботу з регулювання реверсного руху.
На ділянці продовжує працювати важка інженерна й дорожня техніка, розгорнуто пункт управління ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, точки енергозабезпечення, інтернету та зв'язку.
Зранку розпочинаємо роботи з облаштування тимчасової переправи для вантажних транспортних засобів.
«Щиро дякую рятувальникам, дорожникам, правоохоронцям та, найважливіше, місцевим підприємцям, які увесь цей час працюють разом із нами й допомагають виконувати інженерні роботи, надаючи власну техніку. Спасибі усім, рухаємося далі», - зауважив очільник Закарпатської ОДА Віктор Микита.