![В фейковом вузе Мелитополя “едросы” создали очередное гнездо пропаганды для промывания мозгов молодежи (фото)](/images/news/2023/07/326006.png?1690562922)
У Мелітополі та районі "единая россия" продовжує трамбувати в голови дітям огидну совкову бурду. Не останню роль у цьому неподобстві відіграє проректорка фейкового МГУ Ангеліна Ярчук, яка заодно і є головною з реалізації проєкту "едросів" "Нова школа", Утім, нічого нового в запропонованих Ярчук ініціативах немає.
І знову дрімучий "совок"
Цього разу проєкт "Нова школа" зачепив своїм перетинчастим крилом Ботієвську школу, що в Мелітопольському районі. Там презентували "оновлений" музей. Оновлення, якщо не зважати на автентичні експонати часів перших переселенців (які там чудово почувалися і до окупантів), стосувалося теми "Великої вітчизняної війни" та будівництва комунізму.
Так до музею повернули картини місцевого "художника" Юрія Балановського, який творив свої "шедеври" в дусі остогидлого соцреалізму.
- Коли була декомунізація в Україні, нас попросили ці картини зняти, тому що на багатьох із них Володимир Ілліч Ленін, - каже нинішній "директор" Ботієвської школи з промовистим прізвищем Куілов.
Бідним дітлахам, які будуть змушені знову дивитися на пику вождя світового пролетаріату, можна тільки поспівчувати.
Ба більше, експонати музею збираються оцифрувати, а для самого музею завести окремий сайт. Кому він потрібен, пропагандисти не уточнюють.
- Ми хочемо допомогти, щоб діти і мешканці Ботієво могли й надалі розвивати цей музей у напрямі історичному і військовому, що дуже важливо для виховання, зокрема, і підростаючого покоління, - говорила Ангеліна Ярчук.
Говорячи нормальною мовою, у мізки ботієвській дітлахам тепер вливатимуть викривлену історію і з дитинства готуватимуть їх до того, що їм доведеться померти за палаци путіна.
Скандальне суспільство із сумнівними знаннями
А в головній кузні колаборантів Мелітополя, фейковому МДУ імені Макаренка, відбувся більш масштабний, але не менш огидний захід. Там було створено регіональне відділення російського товариства "Знаніє".
- Історики та суспільствознавці російського товариства "Знаніє" приїдуть для просвітницької роботи в Запорізьку область, - повідомляла пропаганда.
Головою цієї псевдонаукової клоаки обрали Ангеліну Ярчук, яка вже набила оскому.
Уже найближчим часом до Мелітополя завітають "світила науки" для, цитуємо, "роботи в регіоні та роз'яснення різних загальнополітичних моментів".
Тепер скажемо кілька слів про саме товариство. Воно було створено в грудні 2015 року, його засновник - міністерство освіти і науки РФ. Воно цілком утримується з державного бюджету. Так, у 2017 році на це товариство виділили 100 мільйонів рублів.
Згідно з указом Путіна, організацію створювали "з метою подальшого розвитку громадянського суспільства, духовно-морального виховання громадян РФ і підвищення ефективності освітньо-просвітницької роботи".
Сферою діяльності "Знання" очікувано стали "підвищення громадянської самосвідомості, духовно-моральна просвіта, популяризація та захист російської мови, літератури", а також, увага, "формування в масовій свідомості іміджу країни як сучасної держави, що динамічно розвивається".
Утім, формувати масову свідомість "просвітителі" почали вельми своєрідно: лекціями з пропагандистським ухилом, як-от "помаранчеві революції", "ідеал Святої Русі" і навіть "план Даллеса". Останнє, згідно з теорією змови, не що інше, як план дій США проти СРСР, складений під час холодної війни, який полягав у прихованому моральному розкладі населення СРСР.
Інтерес до цього псевдонаукового суспільства знову з'явився 2021 року, менш ніж за рік до повномасштабного вторгнення - треба було як слід підготувати населення до необхідності війни.
Останнім часом спікерами відеороликів, що знімаються "Знанієм", здебільшого були чиновники, діячі "Єдиної Росії", а також глави великих компаній. І майже перестали розміщувати ролики на політичну тематику, а також на тему "духовно-моральне виховання молоді".
У 2022 році було відзначено дивну статистику переглядів: часом один і той самий відеоролик "ВКонтакте" набирав сотні тисяч переглядів, а в ютюбі - десятки переглядів.