![Новое – нагло украденное старое: рашисты открыли в Мелитополе "Шоколадницу" с борщом и окрошкой (фото)](/images/news/2023/08/326605.jpeg?1691161335)
Російські мародери та їхні пособники з числа місцевих зрадників, які в Мелітополі називають себе владою, продовжують грабувати місто.
Ще торік, у перші місяці окупації регіону загарбники почали віджимати у місцевих підприємців заклади. Незабаром колись популярні серед мешканців і гостей міста відновлювали свою роботу, але вже під керівництвом представників окупаційної влади.
Подібна доля спіткала і заклад "Львівську майстерню шоколаду", розташований на вулиці Героїв України, навпроти входу в парк. Віджату кав'ярню рашисти перейменували на "Шоколадницю". Заклади з такою самою, позбавленою смаку і неоригінальною, назвою є в деяких містах росії.
Дизайн залишився колишнім - загарбники вирішили не ускладнювати собі життя, витрачаючи час і гроші на те, щоб щось переробити.
А ось меню змінилося кардинально. Розумом росію не зрозуміти і, мабуть, саме тому в "Шоколадниці" можна замовити борщ, окрошку, стейк, пасту. Є там і десерти, але їхній вибір, порівняно з іншими стравами, дуже мізерний.