![В Мелитополе пушечное мясо будут искать среди патриотов Украины с помощью доносчиков (фото)](/images/news/2023/08/326616.jpg?1691177544)
У Мелітополі - згадайте хоча б місцевих квартальних - стукачів, на жаль, вистачає. Але росіяни вирішили додатково підлити масла у вогонь. Заодно за допомогою негідників хочуть поповнити "запаси" гарматного м'яса, якого катастрофічно не вистачає.
Один із наймерзенніших депутатів держдуми рф Віталій Мілонов пропонує патріотів України, а також тих, хто не підтримує війну, відправляти в "зону СВО".
- Можливо, моя позиція буде трохи радикальнішою, але цих людей (патріотів України і противників війни - ред.) потрібно виявляти і карати. Є ті, хто це робить свідомо, системно, прикриваючись інколи статусом журналіста чи громадського діяча.
Штрафувати, на думку Мілонова, таких громадян марно. Тому що деякі таким, вважає найголовніший у Росії борець із "содомією", пишаються.
- Штраф для таких людей - предмет гордості. Деякі пишаються тим, що вони іноагенти, тобто "свої" для Заходу. Таких людей потрібно відправляти на виправні роботи в зону спеціальної військової операції, щоб вони, виконуючи будь-які роботи, бачили результат діяльності тих, кого вони прославляють.
Мілонов чомусь не замислюється про те, що зруйновані в пил українські міста - це "результат діяльності" якраз Росії. Вірніше, замислюється і розуміє це - але закони пропаганди суворі.
- Нехай вони подивляться, особливо на місто Ясинувата, як там живуть люди. Це покарання послужить і головній меті СВО - виправленню людини. Тільки тоді вони усвідомлять свої помилки.
Крім усього іншого, подібна ініціатива пов'язана з гострою нестачею гарматного м'яса в росії. Добровольців уже практично не залишилося - тому влада пішла на жорсткі заходи, піднявши призовну "планку" до 30 років, а мобілізувати тепер можуть до 60 років.
Також у кілька (а подекуди - і в кілька десятків разів) було піднято штрафи за ухилення від призову або мобілізації.
Однак, як бачимо, і цього не вистачає. Тому доводиться бути винахідливими. Ось і доводиться "стимулювати" стукачів.
Проте яка у шарікових винахідливість.
Ось, наприклад, засідання "слідчого комітету рф по Запорізькій області", на якому підбивають підсумки роботи в першому півріччі 2023 року.
На сцені Мелітопольського ДК імені Шевченка - стіл із червоною скатертиною, на задньому тлі - червона завіса.
- Виконувач обов'язків керівника наголосив, що слідче управління впоралося з поставленими завданнями й у багатьох показниках досягло позитивних результатів: до провадження прийнято понад 227 кримінальних справ, до суду скеровано 50 кримінальних справ. За клопотанням слідчих судом було обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту 82 особам.
Ні дати ні взяти, засідання сталінської "трійки"...