![На деревню дедушке - оккупанты озадачили мелитопольцев адресом для отправки посылок (фото)](/images/news/2023/08/326656.jpg?1691230260)
Статус Мелітополя в дійсності "русского мира" досить дивний - це факт. Але мелітопольці дуже здивувалися, дізнавшись, що щоб отримати посилку, потрібно вказувати в адресі зовсім не своє місто...
Дивну географію посилок запровадили самі рашисти. На запитання до редакції рашистського Телеграм-каналу, вони підготували інструкцію для тих, хто хоче відправити посилку в Мелітополь.
Як повідомляється в новинному джерелі окупантів, під час відправлення посилки на територію Запорізької області, потрібно вказати адресу одержувача в такому порядку:
- Сімферополь-6 295006, а/с №5
- П. І. Б.
- Номер телефону
- Індекс
- Місто
- Місто
- Вулиця,
- № будинку,
- квартира.
Безумовно, мова йде тільки про посилки, відправлені з території рф. З якими перешкодами йдуть посилки з підконтрольної Україні території, РІА Мелітополь уже розповідав. Але повернемося до наших "баранів".
Судячи із зазначеного індексу, посилки мелітопольців одразу прибуватимуть у Сімферопольський р-н, с. Мирне на вул. Радгоспна вул, 23. Недовгий пошук у мережі показує, що новим сервісом "на село дідусеві" мелітопольці вже незадоволені.
Так, 27 липня на сайті lookpost.ru з'явився відгук мешканки Мелітополя, яка не може отримати дуже важливу посилку, надіслану їй рекомендованим рашистами способом з Москви. Відправник зробив усе за інструкцією окупантів. Тільки важливе відправлення мешканка Мелітополя ще не отримала.
Зовсім не дивно, що рашистський сервіс дає збій. Аж надто хвацько закручений сюжет рашистів. Мелітополь вони прив'язали до Сімферополя, при цьому Крим у них прив'язаний до Краснодарського краю. У підсумку в цій на тяп-ляп сплетеній мережі, домогтися результату, зі зрозумілих причин, вкрай складно. Утім, як завжди у випадку з росіянами...