У Мелітополі колишня посередня вчителька, яка стала директором школи, щосили піарить "єдину росію" перед "виборами", наміченими на вересень.
Йдеться про Інну Службіну. До окупації Мелітополя вона викладала фізіологію в школі №14. Вчителем була досить середнім, і тому особливих лаврів не здобула.
Однак із приходом "русского міра" кар'єра простої вчительки різко пішла вгору. за хорошу службу окупанти підвищили Службіну до директора школи.
Тепер вона щосили піарить "єдіную россію". Мовляв, без її участі і птахи не літають, і сонце не встає.
- У нашої школи тече дах, потрібен ремонт стелі в спортивному залі. Коли школу намагалися ремонтувати за України, економили на будівельних матеріалах, і тепер усе відгукнулося. Тепер треба рятувати будівлю,
Таке Інна Службіна розповідали, будучи на прийомі у секретаря мелітопольського відділення партії Сергія Золотарьова.
Насправді, Золотарьов - простий заступник у гауляйтера Мелітополя Галини Данильченко, і "ремонтує" школи винятково за рахунок бюджетних коштів.
Але напередодні виборів піар "єдіной россіі" досяг приголомшливого рівня. Рекламується партія буквально на всьому, що можна.
Окремо хочеться розповісти про Сергія Золотарьова. 16 червня 2023 року його засудили до восьми років позбавлення волі.
Золотарьов - депутат Мелітопольської міськради від "Опозиційного блоку".
- Добровільно обійняв посаду "заступника" міського голови Мелітополя, яку обіймає дотепер. Сергій Золотарьов пішов на службу до окупантів разом зі своїми поплічниками Галиною Данильченко та Олександром Фальком, - йдеться в матеріалах справи.
Втім. рекламою "єдіной россіі" за рахунок бюджету рф - а в злиденній росії є, куди витратити гроші - займаються абсолютно всі "чиновники" Мелітопольщини.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV. Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта".