![В Мелитополе рашисты развернули пиар-кампанию с целью набора "пушечного мяса" (фото)](/images/news/2023/08/327142.jpeg?1691706501)
В окупаційної влади "втрат немає" і "все йде за планом", але ось охочих помирати за путіна в Мелітополі виявилося не так і багато. Рашисти виправляють ситуацію як можуть.
Минулого року псевдо-губернатор Запорізької області Є.Балицький створив свій кишеньковий добровольчий батальйон імені Судоплатова. Щойно потрапивши на фронт, формування почало зазнавати серйозних втрат. Намагаючись виправити ситуацію і вислужитися перед російськими кураторами, гауляйтер і його поплічники використовують усі можливі способи, щоб виконати план з мобілізації.
Восени з метою пропаганди для вербування "гарматного м'яса" окупанти вже записували ролик, у якому показали "черги" з охочих гинути за незрозуміло кого і незрозуміло що. Тоді серед "добровольців", нагадаємо, несподівано засвітився відомий колаборант Тарас Генов.
Минув майже рік, але ситуація з добровільною мобілізацією в тимчасово окупованому Мелітополі кращою не стала. Місцеві жителі, які з тієї чи іншої причини не покинули захоплене рашистами місто, не поспішають ставати черговим "гарматним м'ясом". Тому загарбники розгорнули чергову піар-кампанію з метою набору до лав російської армії.
Пропаганда заявляє, що "в Запорізькій області зростає кількість охочих піти на службу за контрактом". У ролику вирішили показати цілого одного охочого. Щоправда, з його вигляду можна подумати, що його змусили в ньому знятися під тортурами. Хоча, вже будучи знайомими з усіма принадами "руського міра", заперечувати це не можна.
Ну, і на завершення рашисти спробували заманити мелітопольців воювати проти свого народу великими зарплатами та іншими "плюшками".
Тільки от про протиправні нововведення чомусь сказати забули. Нагадаємо, що тепер на підконтрольних рф територіях ставати на облік і зніматися з нього можна без особистої явки у військкомат. Відомості про себе і всі зміни можна вносити через портал держпослуг. Також президент росії путін підписав закон, який вводить заборону на виїзд за кордон від дня вручення громадянину повістки до військкомату, зокрема за місцем роботи або навчання. Чи то ще буде...