![В Мелитополе гауляйтер и пропагандист Рогов учат подчиненных, как заглядывать под машину - боятся террористов (фото)](/images/news/2023/08/327430.jpg?1692021596)
У Мелітополі гауляйтер Запорізької області Є.Балицький і відомий пропагандист Володимир Рогов відзвітували перед своїми московськими господарями про практично повне знищення на ввіреній їм території всіляких терористів і диверсантів. Звичайно ж, вони збрехали - а як інакше?
У бесіді з черговими пропагандистами Є.Балицький випромінював упевненість і оптимізм. Це що стосується впевненого викладу матеріалу. А ось те, що ніс зрадник України, дуже контрастувало з бадьорим тоном.
- Якщо раніше в нас на тиждень могло бути чотири теракти противника, і один-два були успішними - мої люди і життя втрачали, і здоров'я, підривали нас, і стріляли. То з весни, скажімо, або навіть із кінця зими ми застосували низку заходів, - Є.Балицький був, як завжди, донезмоги недорікуватий.
Так-так, з кінця зими все стало в питанні тероризму чудово.
І до того чудово, що 14 березня у дворі будинку №48 на вулиці Героїв України підірвали автомобіль відомого колаборанта на прізвисько "Бандера" Івана Ткача.
Від отриманих травм зрадник помер. Ткач був наглядачем з пасажирських перевезень не тільки по місту, а й на міжміському напрямку.
А 3 квітня в Мелітополі, на проспекті Богдана Хмельницького підірвали автомобіль, унаслідок чого постраждав тодішній гауляйтер Якимівки Максим Зубарєв.
Як повідомили в СБУ, в автомобілі вибухнули 600 грамів пластиту.
У загальну "перемогу" над "уробандерівськими" ДРГ додає жару Володимир Рогов. Той каже: так, теракти були частим явищем, але зараз усе добре. Однак чиновники-колаборанти змушені під своїми машинами лазити, щоб шляхом Зубарєва не пройти.
- Найголовніше правило - впав-віджався, подивився, що під машиною. І здоров'я буде краще, і руки сильніші, - сяяв оптимізмом Рогов.
Від себе додамо - і одяг чистіший, і настрій кращий.
- Якщо ти активно висловлюєш свою позицію, або тим паче ти держслужбовець чи громадський діяч, то краще, так, перевірити. Тут нема чого соромитися чи незручно на всі боки. Життя і здоров'я дорожче, - підсумував "російський снігур".
Нагадаємо, чому це до Рогова причепилося таке орнітологічне прізвисько. Колись, ще до повномасштабного вторгнення, Рогов у гостях у пропаганди віщав про запорізькі школи, в яких вчителі суворо наказали дітям годувати виключно жовто-синіх синичок, а червоних "радянських" снігурів ледь не винищувати.
І це при тому, що в Запорізькій області снігурі не водяться, та й їхні міграційні шляхи дуже рідко через наш регіон пролягають.
Але ми відволіклися. Отже, в питанні "впав-віджався" соромитися справді нічого. Прості люди як на дурника подивляться, а партизани одразу зрозуміють, що перед ними "колобок". Безпрограшна лотерея.
Також гауляйтер Є.Балицький сказав, що диверсантів нібито поменшало, тому що діяти окупанти стали набагато жорсткіше.
- Стало набагато менше диверсій, тому що ми стали діяти комплексно набагато жорсткіше. Диверсійні групи ми з деякого часу в полон не беремо. Ті, хто прийшов за нашими життями, мають бути готові віддати свої.
Ймовірно, вбиті підлітки Тигран Оганесян і Микита Ханганов також були "диверсантами" - тільки тому, що любили Україну.
За словами Є.Балицького, питання з диверсантами вирішено. Однак не так давно в інтерв'ю "іноземним журналістом" він розповів про ненависть місцевих жителів, які й отруїти можуть. І розповідав про гранати, що зберігаються в його кабінеті - щоб від українських ДРГ відбиватися.
А замахів на себе коханого Є.Балицький нарахував ніяк не менше десятка. А потім рахувати їх втомився.
А загалом, звісно ж, диверсантам у Мелітополі доводиться несолодко.