![В Запорожье задержали воров-барсеточников (фото)](/images/news/2023/08/327521.jpg?1692105585)
В обох випадках потерпілі жителі Запоріжжя через власну неуважність втратили свої барсетки.
31 липня до відділу поліції № 3 Запорізького райуправління поліції по допомогу звернувся 46-річний запорожець. Заявник повідомив, що невідомий викрав його барсетку, яку він залишив без нагляду на велосипеді біля одного із закладів відпочинку в Шевченківському районі. За словами потерпілого, у сумочці були банківські картки, мобільний телефон і 3000 гривень.
Співробітники кримінальної поліції перевірили камери відеоспостереження в районі місця злочину. За допомогою одного з відеозаписів оперативники встановили особу зловмисника, а згодом - його місцезнаходження.
Ним виявився 46-річний раніше судимий за корисливі злочини житель міста. Під час огляду правоохоронці виявили та вилучили в нього гаджет і банківські картки потерпілого. Викрадені гроші зловмисник встиг витратити на власні потреби.
Слідчі під процесуальним керівництвом Шевченківської окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Наразі він перебуває під вартою.
Окрім цього, оперативники відділу поліції № 1 Запорізького РУП викрили 39-річного жителя обласного центру, який поцупив в одному з кафе Вознесенівського району забуту відвідувачем барсетку з чималою сумою коштів (46 тисяч гривень). Не врахував порушник одного - що в закладі було встановлено камеру відеоспостереження. запорізькі оперативники викрили злодіїв
У результаті оперативно-розшукових заходів за два дні працівники поліції встановили особу злодія та його місцезнаходження. У правопорушника виявили та вилучили речі потерпілого. Викрадені гроші він встиг витратити.
Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Вознесенівської окружної прокуратури.
Нагадаємо, запорізькі поліцейські затримали чоловіка, який сокирою зарубав знайомого.