![В Мелитополе оккупанты организовали "народную милицию" в бывшем ночном клубе (фото)](/images/news/2023/08/327637.jpg?1692206664)
Російська армія продовжує перетворювати цивільну інфраструктуру Мелітополя на військові об'єкти.
Свої штаби ворожа армія організовує в житловому секторі як між приватними домоволодіннями, так і в багатоповерховому секторі.
Так, російські військові оселилися в будівлі церкви Християн Віри Євангельської навпроти ресторану "Світанок", перейменованого на MONTAL, що на вул. Польовій.
У будинку колишнього власника лікеро-горілчаного заводу Палія по вул. Бориса Михайлова (Комінтерну) також живуть офіцери не слов'янської зовнішності.
Днями рух помітили і в колишньому нічному клубі "ХХХ" (будівля їдальні Мелітопольського педагогічного університету).
Щодня біля двоповерхового корпусу з'являється три-чотири позашляховики військових. Одна з машин із номерами 44-го федерального округу рф - Кострома.
Із медпункту, розташованого в тій самій будівлі, що й нічний клуб, рашисти вивезли всі меблі. Судячи з того, що в будівлі працюють кондиціонери, окупанти вже облаштували в ній свій штаб.
Примітно, що після заселення військових, будинками в окрузі та квартирами почали ходити з перевіркою псевдо-поліцаї. Під виглядом перевірки паспортного режиму намагаються з'ясувати, хто проживає в окрузі, чим займається. За неофіційною інформацією, нічний клуб облюбовала так звана народна міліція. Рашисти полюбляють міняти місця дислокації в цілях власної безпеки.
Раніше ми повідомляли про те, що військові рф перетворили бізнес-центр, розташований на проспекті 50-річчя Перемоги, 18/1 на свій штаб.
Будівля розташована в мікрорайоні біля ТЦ "Палладіум", який також вкрадений. Біля колишнього бізнес-центру починаючи з другої половини дня припарковані здебільшого елітні іномарки з російськими номерами. Доступ до цієї будівлі обмежений. На вході чергує військовий рф.