![Каждый "вброс" имеет цель: Юсов процитировал Булгакова и предупредил украинцев об информационных операциях РФ](/images/news/2023/08/327640.jpeg?1692213354)
У розвідці попередили про підготовку інформаційно-психологічних операцій росіянами. Будь-який "вкид" має свою мету.
Про це в ефірі телемарафону сказав речник Головного управління розвідки Андрій Юсов.
"Перепрошую, але дозволю собі процитувати автора "Собачого серця" (Михайла Булгакова – ред.), хоча самого автора і його погляди не поділяю і не поважаю. Але цитата "никогда не читайте за обедом советских газет" і зараз дуже актуальна", – відзначає представник ГУР.
Слід дотримуватися інформаційної гігієни
Сьогодні низка російських телеграм-каналів повідомила про буцімто якесь рішення щодо ЗАЕС. Йдеться про ймовірний теракт на станції. Відповідно у нас починають це активно обговорювати.
"Є офіційні повідомлення сектора безпеки та оборони, визначених речників і цю інформацію ми можемо аналізувати й обговорювати. Паралельно з тим проти України продовжують реалізовуватись різноманітні інформаційно-психологічні операції", – зауважив представник ГУР.
Безумовно, враховуючи чутливість теми, будь-який "вкид" має перед собою певну мету. Саме тому, підкреслює Юсов, звичайна інформаційна гігієна надзвичайно важлива. Сьогодні Запорізька атомна станція продовжує бути під контролем окупантів. Україна уважно відстежує будь-які зміни, працює над вивченням і зривом планів ворога. Так, підстав для паніки немає і більше за останній час точно не стало.
"Рашисти, в тому числі і військові, залишаються на території станції. Роботи з підготовки до активних заходів на території станції були і раніше. На території станції перебувають не вихователі дитячих садочків, не вчителі і не письменники, там знаходяться озброєні військові, зокрема російська так звана Росгвардія. І, звичайно, вони відпрацьовують різні елементи, різні дії на території станції. Власне, це не новина", – резюмував Андрій Юсов.