![Оккупанты превратили Мелитополь в город-свалку (фото)](/images/news/2023/08/328435.jpg?1693047383)
Скарги на бездіяльність окупаційної влади надходять із різних районів Мелітополя.
Понад два тижні спостерігати сміттєзвалище, яке ніхто не вивозить, доводиться мешканцям прилеглих будинків на пр. Богдана Хмельницького, 40. Тут, у центрі міста, сміттєві контейнери виглядають, як після війни. Поруч із ними зібралася ціла гора сухих дерев, картонних коробок та іншого мотлоху.
Залишилося тільки дочекатися, поки заведуться щури. Але поки що місцеві жителі більше бояться, що хтось неадекватний може підпалити звалище. Що ж, переживання мелітопольців зрозуміти легко. Після 24 лютого, в Мелітополь завезли тисячі більш ніж неадекватних солдафонів і гастарбайтерів без роду і племені.
Для алергіків у районі кінцевої Белякова - справжнє пекло. Тут виріс ледь не двометровий бур'ян упереміш з амброзією. Місцевій владі до цього, діла немає. Люди зізнаються, що не знають, куди звертатися зі своєю бідою. Зовсім скоро почнеться школа, і дітям ходити повз ці зарості на уроки і додому.
Воно то зрозуміло, що місцевим зрадникам, а, тим паче, заїжджим гастролерам, які все життя прожили в лайні, явно не до благоустрою і проблем простих мелітопольців. Ось тільки жителі раніше комфортного міста звикли, м'яко кажучи, до іншого сервісу. На жаль, поки тварі в місті, про нього доводиться забути...