![В Мелитополе теперь здороваются "салам алейкум" – город кишит азиатами (фото)](/images/news/2023/08/328726.jpg?1693332607)
Мелітополь поступово перетворюється на великий кишлак. Людей слов'янської зовнішності тут уже менше, ніж азіатів.
У місцевих жителів є, відчуття, що в місто спеціально завозять людей саме з азіатської частини Росії і Кавказу, щоб викорінити українців, як націю.
Примітно, що таке засилля людей неслов'янської зовнішності дратує не тільки корінних мелітопольців, а й "понаєхваших" із Криму та Росії. Один із наших читачів став свідком розмови російських бізнесменів середньої руки, які приїхали до Мелітополя за довгим рублем.
Вони стояли біля супермаркету "Мєра" і спостерігали, як група кавказців кружляють біля автомобіля. Один кавказець, вочевидь, показував своїм друзям яка в нього крута "тачка". Компанія сміялася і непристойно голосно спілкувалися своєю мовою. Недалеко від компанії кавказців стояли троє чоловіків слов'янської зовнішності і дуже невдоволено обговорювали між собою кавказців:
- Я сподівався, що хоч тут цих мавп не буде. С*ка, наче й не виїжджав із Ростіка, - обурювався один із гастролерів, який розраховував знайти рай без кавказців на нещодавно окупованій території, але багатонаціональна політика його країни і тут його обігнала.
Особливо багато азіатів у Мелітополі на ринках, у міському парку. У парку діти просто не дають проходу тим, хто гуляє, і жебракують. До, слова, навіть російські військові з подивом відзначають, що з ними в Мелітополі діти вітаються "Салам алейкум":
- У міському парку починає відбуватися дивне. "Салам алейкум" - вітає мене дівчинка і просить допомогти грошима. Віддаю паперову п'ятирублівку, отриману нещодавно на здачу. Думаю, випуск цієї купюри за тупістю може зрівнятися хіба що з початком війни. У глибині знаходжу Біг Бен, за кілька кроків від нього - Пізанську вежу. Це "Римський майданчик", як повідомляє табличка. У Мелітополі класно, бо тут не Генічеськ, - пише один із рашистів-блогерів.
Мелітопольські діти, теж повторюють за своїми однолітками, які приїхали з середньоазіатських широт Росії і на вулиці заради жарту вітають дорослих "Салам алейкум".
Раніше ми повідомляли про те, що в Мелітополь з осені минулого року почали завозити узбеків, таджиків та інших представників середньоазіатських народів. Спочатку під приводом роботи на ярмарку "Ташкент", потім стали завозити гастарбайтерів для риття окопів, будівельних робіт.
Сьогодні на торговельному майданчику "Таврійська" по бульвару 30-річчя Перемоги не проштовхнутися. Практично всі, хто торгує, вже не місцеві, зазначають мелітопольці. Дуже багато узбеків із товаром: труси, шкарпетки, постільна білизна. Цей ринок у народі прозвали "Східний".