Окупанти вирішили своєрідно відзначити сороковини воєнкору, підірваному під Мелітополем. За стипендію імені Журавльова змусять змагатися студентів.
Окупантів мало того, що на честь мертвого російського пропагандиста вони вирішили назвати в Мелітополі школу, так тепер оголосили конкурс для студентів. Як завжди, до трупів рашисти носяться з особливим трепетом. Так, Журавльова вже охрестили "одним із найкращих журналістів, який ніколи не втрачав самовладання".
Боротися за стипендію пропагандиста будуть майбутні журналісти. Для цього їм потрібно представити серію журналістських матеріалів. Таким чином окупанти хочуть вбити двох зайців - влаштувати піар на загиблому, а заодно підібрати кадрів для раша-ЗМІ:
- Найкращих кандидатів ми будемо раді бачити в РІА новини та інших ЗМІ нашої групи "росія сьогодні" - повідомив заступник головного редактора рашистського РІА новини Дмитро Горностаєв.
Втім, розмір стипендії, як і кількість претендентів на її отримання, окупанти не розкривають. Ну, а бажання Горностаєва, щоб мелітопольські студенти продовжили справу загиблого Журавльова, звучить блюзнірськи. Власне, як і все, що виходить із вуст окупантів...