![Е.Балицкий и его параллельные реальности: псевдо-губернатор назвал вопрос о судьбе Мелитополя вопросом "в соседнее окошко"](/images/news/2023/09/328873.jpeg?1693483692)
Гауляйтеру, під яким не тільки хитається крісло, а й прагне вибухнути п'ята точка, доводиться смішити весь світ своєю убогою брехнею. Але навіть у її контексті він визнав, що у ЗСУ є всі шанси знести оборону русні.
Показова бравада з вуст Є.Балицького звучить, як паралельна реальність, голоси з його голови, в яких він губиться, як школяр на іспиті.
На надмірно м'яке зауваження ведучого раша-тв про те, що ситуація в Работиному - важка, і, мовляв, усі сили з північного напряму перекинуті туди, Є.Балицький, як злісний гоблін, просто вибухнув:
- Українські війська дотримуються тактики, яку їм нав'язують їхні куратори, які за це платять, платять за життя українських солдатів. Це зрозуміло, англійці й американці зі своїми європейськими, як би це м'якше сказати, васалами, - виплюнув жодного разу не васал гауляйтер.
Далі, чомусь забувши про головне достоїнство російського м'яса, масовість, Є.Балицький, не червона заявив, що у ЗСУ явна перевага в людях. Навіть з якоїсь стелі цифру взяв - 600 тисяч солдатів ЗСУ проти 350-400 тисяч рашистів. Далі очманілий і зовсім заявив, що вже 600 тисяч немає, сил немає, і навіть військової техніки, виявляється, теж немає.
До речі, техніки, за словами гауляйтера, знищено понад "сімдесят залізяк" винятково іноземного виробництва, а якщо бути точнішим, то в інтерпретації Є.Балицького, "всякого німецького лайна".
Що сказати? У хвилини цього інтерв'ю, інший душевно хворий пропагандист Соловйов, повинен був просто нервово купити і плакати...
До речі, Є.Балицький слабко спробував навіть бути не голослівним, мовляв, обстановку на фронті в напрямку Работине він бачив сам, ну, не з першої лінії, звісно, а звідкись звідти, куди його допустили. Напевно, з вологих мрій. Далі Є.Балицький прямим текстом визнав швидку можливість ЗСУ вийти на Мелітополь:
- Вони зосередилися на одній із ділянок. Цю ділянку вони вибрали для себе основною, тому що це головний приз. Приз цієї літньої кампанії, яка в принципі вже закінчується. Якщо вони зможуть гіпотетично розрізати нашу оборону, то вийдуть на Мелітополь. Тому що дороги дозволяють це територіально зробити, - визнав у момент рідкісного просвітлення гауляйтер.
Далі просвітлення завершилося. Він віщав про англійську пресу, яку читає, про підхід ЗСУ до першої лінії оборони окупантів, про своє головне джерело інформації, кишеньковий батальйон Судоплатова, куди ж без нього. Ну, і себе похвалити не забув, повідомивши, що він теж, до певної міри, людина військова...
Ну і далі клініка: характерно потираючи ніс, гауляйтер назвав прапор, вивішений ЗСУ, намальованим, і швидко перевів тему, як і належить хворим психічно людям, на Наполеона.
Наостанок, почувши логічне запитання ведучого, навіщо ЗСУ просуваються, якщо в них, зі слів гауляйтера, все так "погано" виходить, Є.Балицький і зовсім підсумував, що це "в сусіднє віконце питання". Ну, ясно-зрозуміло...