![В Мелитопольском районе в детсадах проводят учебную эвакуацию - готовят к наплыву террористов (фото)](/images/news/2023/09/328891.png?1693500343)
В Якимівці Мелітопольського району пропаганда вийшла на новий рівень: тепер навіть дитсадківцям вселяють думку про те, що злі "укробандерівці" здатні на будь-які звірства.
Інакше навіщо б окупанти проводили навчання за "терористичної загрози".
- 29-30 серпня в Якимівському дитячому садочку "Топольок" було проведено навчання з відпрацювання дій колективу під час терористичної загрози, - пишуть телеграм-канли пропагандистів.
Як повідомляється, спочатку співробітники в теорії ознайомилися з алгоритмом поведінки в разі виникнення подібних ситуацій, а потім закріпили отримані знання на практиці.
Легенда цих навчань була - краще не придумаєш. Згідно з нею, ДРГ у складі двох осіб, використовуючи відволікаючий маневр, розмістила в приміщенні дитсадка підозрілий предмет, схожий на вибуховий пристрій.
- Але завдяки злагодженим діям працівників "Тополька" і співробітників ЧОП (приватного охоронного підприємства - ред.), загрозу було попереджено.
Окремо пропагандисти хвалили дітей, які, "незважаючи на юний вік, дуже відповідально і дисципліновано поставилися до процесу евакуації".
- А ще хочеться від душі подякувати співробітникам ЧОП, які якісно провели інструктаж і на практиці продемонстрували високу кваліфікацію та професійний підхід до справи.
Так-так, пузатий охоронець, який невідомо як взагалі нормативи з фізпідготовки здає, показав високу кваліфікацію, тут навіть сумніватися не доводиться.
- Дай Боже, ні дітям, ні вихователям, ні адміністрації садка такий досвід не знадобиться ніколи! Але знати, як діяти, необхідно, - підсумовують пропагандисти.
А тепер давайте подумаємо, яка ймовірність того, що серед білого дня група підготовлених диверсантів, на навчання яких викинуто мільйони гривень, проникнувши на окуповану територію, насамперед піде закладати вибухівку до дитячого садочка, а не до військової бази чи полігону? Правильно, нульова.
А потрібні такі "маневри" для того, щоб із самого раннього дитинства промивати людям мізки, розповідаючи їм про злих бандерівців, яким не шкода нікого - навіть чотирирічних дітей.
Українські розвідники кажуть, що в міру наближення фронту до Мелітополя окупанти можуть влаштувати безліч провокацій, пускаючи на розтрату, зокрема, і дітей - не свої, не шкода. Щоправда, рашистам і своїх не шкода - але це вже зовсім інша історія.
Заодно ще раз звернемося до батьків вихованців дитсадків: на фронті в окупантів із кожним днем ситуація дедалі гірша і гірша. У зв'язку з цим загроза провокацій зростає в геометричній прогресії.
Тому щоразу, віддаючи дитину в дитячий садок, ви ризикуєте більше її не побачити...