![На Мелитопольщине алкоголь теперь можно купить только в общепитах](/images/news/2023/09/328938.jpeg?1693554737)
У Мелітопольському районі окупаційна влада продовжує нерівну боротьбу з алкоголем, а точніше, з пияцтвом вояків "другої армії світу".
Скільки разів рашисти запроваджували на території регіону всілякі заборони та обмеження щодо розповсюдження та вживання хмільних напоїв. Місяць тому гауляйтер Є.Балицький підписав новий Указ про продовження повної заборони на роздрібний продаж алкогольної продукції на території Запорізької області до 2 вересня. Винятком був роздрібний продаж пива і напоїв на його основі: сидру, пуаре, а також медовухи.
Не чекаючи закінчення терміну дії попереднього Указу, рашисти сфабрикували новий. Так, з 1 вересня на тимчасово окупованій частині Запорізької області введено чергову заборону на продаж алкоголю. Цього разу під заборону потрапляють не тільки міцні алкогольні напої, а й також слабоалкогольні.
Штрафи, передбачені за порушення заборони:
- для індивідуальних підприємців - від 20 тис. до 40 тис. рублів;
- для юридичних осіб - від 100 тис. до 300 тис. рублів (ч. 3 ст. 14.16 КоАП РФ).
Представники окупаційної влади уточнюють, що заборона не стосується продажу алкоголю в підприємствах громадського харчування.