У тимчасово окупованому Мелітополі колаборанти готові перегризти один одному горлянки в боротьбі за прохідне місце в Закзібраннях чи органах місцевого самоврядування.
Політичні підступи доходять до абсурду. За негласним наказом так званого т.в.о. губернатора Запорізької області Є. Балицького, широка агітація в масах дозволена тільки одній партії. Не складно здогадатися, що це партія президента Єдина росія. Єдроси, користуючись фактично необмеженою владою, ходять по підприємствах і пояснюють за кого голосувати.
Решті партій дістаються "крихти" з панського столу. І вони змушені вигадувати всілякі інформаційні приводи, щоб привернути до себе увагу.
Інсценування провокації з прапором
Так, представники партії Жириновського ЛДПР під покровом ночі зняли зі свого офісу прапори. Зробити це звичайним громадянам неможливо, оскільки, по-перше, у Мелітополі діє комендантська година. По-друге, офіс розташований у самому центрі міста поруч із будівлею Укртелекому, де оселився один зі слідчих комітетів, плюс місто патрулюють військові рф. А зняти атрибутику без автовишки неможливо.
Зате у представників ЛДПР з'явився інформаційний привід зайвий раз згадати назву своєї партії і виставити її в ролі уявної опозиції. У Росії, як відомо, опозиційних партій у Держдумі в принципі бути не може.
Куди зникла Уманець
Ще одна партійна інтрига - зникнення в розпал проведення виборів її лідерки Катерини Уманець. Раніше ми повідомляли про те, що колишня гауляйтерка курортної Кирилівки Мелітопольського району Катерина Уманець, як заведено говорити у рашистів, опинилася "на підвалі".
Ситуація виявилася банальною. Під час "царювання" в курортному селищі екс-гауляйтер брала участь у пограбуванні не тільки баз відпочинку, а й приватних будинків кирільчан із числа бізнесменів і керівників, які виїхали на підконтрольну Україні територію. Для зберігання краденого Уманець навіть склад відкрила в одній із будівель Кирилівки. А перед виборами стала розпродавати через місцевих підприємців на ринках награбоване. За наявною інформацією, за це Уманець і була затримана спецслужбами рф. Мабуть, випустять надто активного "Жириновського в спідниці" якраз в останній день голосування, серйозно "подоївши" даму.
До речі, у списках кандидатів у Законодавчі збори від ЛДПР Катерина Уманець друга і має всі шанси представляти від ЛДПР Запорізьку область. У списках партії під 32-м номером є і чоловік Уманець Андрій.
А очолює список чинний голова Комітету держдуми з міжнародних відносин, лідер фракції ЛДПР Леонід Слуцький. Він виборюється у всіх чотирьох анексованих росією територіях. У такий спосіб московський політик вирішив підняти авторитет партії на окупованих територіях і подовжити своє життя в Держдумі.
Комуністам прикрили рота
Із представниками КПРФ і зовсім вийшла анекдотична історія. Ті, хто скаржився, що в Україні їх забороняли, сьогодні відчули на собі, що таке "демократія" в Росії. Щойно представники КПРФ виставили намети в Мелітополі з роздачею газет, псевдо-поліцейські їх одразу ж відправили до відділку, а намети наказали згорнути.
Сьогодні представники КПРФ ходять містом і пристають до людей зі своєю газетою.
- Щоб себе хоч якось підсвітити, комуністи в Мелітополі їздять на червоних агітаційних машинах у червоних футболках і роздають газету з символічною назвою "Правда". Також КПРФ відкрила осередок комсомолу і пропонують усім вступити в комсомол. Ось і вся агітація, - розповідає депутат Запорізької обласної ради Павло Тимофєєв.
Що стосується списків членів КПРФ до Законодавчих зборів від Запорізької області, то, організатор усіх партійних і рекламних заходів Тарас Генов до них навіть не потрапив. Зрадник із колишніх депутатів Мелітопольської міської ради - любитель носити червону краватку в горошок, як в Ілліча, і кепку КПСС, мітить у місцеві органи влади. Ці списки засекречені.
Вибір без вибору
Щодо голосування, то зібрати голоси на окупованих територіях окупанти вирішили шляхом примусового голосування. Ось уже котрий день обходять кожну хату і квартиру в сільській місцевості.
- Голосування з 31 серпня по 7 вересня буде не тільки по прифронтових селах, а по всіх. А потім три дні голосують у містах і райцентрах. А 10 вересня вже загальне голосування, - видав весь розклад "чесних" виборів Тарас Генов.
Народ голосує абияк: на лавочках, на капоті автомобілів, на коліні. Якщо хтось відмовляється ставити відмітку в бюлетені, за нього це роблять члени комісій, у яких є свій план. Адже кожен із них відпрацьовує гонорар у 10 000 рублів. Такі в окупації "вибори".