![В Мелитополе бывший завуч Малой академии наук промывает мозги детям русским миром (фото)](/images/news/2023/09/328998.png?1693611061)
У Мелітополі ще одна людина, якій Україна дала все, перейшла на службу до окупантів. І йдеться не про рядового слюсаря, а про людину безсумнівно розумну. Що, як засвідчила практика, аж ніяк не панацея від зарази русского мира.
Йдеться про 39-річного мелітопольця Олексія Ширяєвського.
До війни він працював завучем Малої академії наук Мелітополя. Крім цього, викладав у школі №11 всесвітню історію та історію України.
- Свої предмети вів українською мовою, згідно з вимогами українського викладання. У його патріотизмі з педколективу, власне, ніхто не сумнівався, пише телеграм-канал "Суки Мелітополя".
Після окупації Ширяєвський перейшов працювати в СШ №15, "базову школу" колаборантів Шапурової та Дзюби.
Шапурова, якщо хто не знав, - нинішній "міністр" освіти Запорізької області, яка до окупації була директором місцевого промислово-економічного коледжу. А Роману Дзюбі інтелектуальні дані за України дали змогу розвинутися лише у викладача фізкультури. Однак після приходу русского мира - і завдяки тому, що він був чоловіком Шапурової - Дзюбі вдалося піднятися до посади директора школи №15.
Однак повернемося до Ширяєвського. Зараз він викладає дітям історію Росії, а також веде пропагандистські "уроки про головне".
- У Кримінальному кодексі України подібні злочини проти дітей належать до тяжких злочинів. Після деокупації регіону буде підданий кримінальному переслідуванню з боку держави Україна, - підсумовує телеграм-канал "Суки Мелітополя".
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot . Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта".