![В Мелитополь оккупанты завезли сотни карателей – боятся провокаций (фото)](/images/news/2023/09/329033.jpg?1693653778)
У Мелітополі та по всій окупованій частині Запорізької області російські загарбники посилили охорону громадського порядку.
Бояться підривів у будинках колаборантів і на виборчих дільницях. Усі школи в області, як ми вже повідомляли раніше, не працюють до 11 вересня.
Причина банальна - там розміщуються виборчі дільниці. Також адміністрація кінотеатру "Перемога" повідомляє, що до 11 вересня не працюватиме VIP зал. Абсолютно всі школи міста взяті під воєнізовану охорону.
У своїх пропагандистських ТГ-каналах окупанти відзвітували, що з 1-го вересня, на прохання органів МВС Росії, органами виконавчої влади регіону ухвалено рішення про виділення додаткових сил і засобів народного ополчення Запорізької області для участі в охороні громадського порядку та забезпечення додаткових заходів безпеки напередодні фейкових виборів.
Народні ополченці, як відомо, здебільшого складаються з жителів Криму, Донецької та Луганської областей. Охочих йти в ополченці в Мелітополі мізерно мало.