![Стало известно, кто галочки за мелитопольцев в бюллетенях на фейковых выборах ставит (фото)](/images/news/2023/09/329036.jpg?1693654620)
Вибори, як і все, що затівається на болотах, у Мелітополі приходять феєрично убого, смішно і показово.
Статус фейкового волевиявлення рашисти підтверджують щохвилини. Пам'ятаючи, що реальні мелітопольці на фейкові вибори принаймні за власним бажанням не прийдуть, рашисти заздалегідь вирішили влаштувати "виїзні" вибори та розтягнути їх на максимальну кількість днів.
За результатами другого дня псевдо-виборів, рашисти бадьоро пишуть, що голосування триває повним ходом, а мешканці, мовляв, з радістю відчиняють двері членам виборчих комісій. Тільки боїмося, що така захоплююча брехня, напевно, не буде "з'їдена" навіть на болотах. Навіть туди, ні-ні, та долітають уривки правдивої інформації, яка, звісно, ніяк не в'яжеться з сюжетами раша-тв. За фактом, мелітопольці розповідають, що проходять фейкові вибори під дулом автомата, саме так збирають жадані "галочки" для бюлетенів рашисти.
Цей факт не приховують і самі окупанти, повідомляючи у ЗМІ, що військові усюди супроводжують "мобільні виборчі групи з метою безпеки". Очевидно, для того, щоб мелітопольці в припадку радості не задушили в обіймах членів виборчих комісій після максимально "цивілізованого" голосування на багажниках. Сарказм.
Паралельно на фейкових виборах розвивається інша сюжетна лінія. Користуючись небувало рідкісним допуском до народу, із Задзеркалля вийшли комуністи. Вони у XXI столітті не придумали нічого кращого, ніж пропонувати українцям вступити в... комсомол. Обіцяють мелітопольцям "багате" життя, зовсім як у СРСР...
До речі, коли мелітопольці відмовляються ставити галочки в бюлетені, рашисти не губляться. За них "волевиявляються" самі члени виборчих комісій. Ось таке ось безвідходне виробництво по-російськи... До речі, так, важливо підкреслити, що окупанти віщають, що на тлі всього цього фейкові вибори в окупації проходять без порушень. Про це, добре хоч зараз, а не перед початком фарсу, прозвітував голова штабу громадського спостереження, заступник голови громадської палати регіону Антон Бібаров-Государєв:
- Громадськими спостерігачами порушень не зафіксовано. Ми відзначаємо, що мешканці активно користуються своїм виборчим правом і задоволені роботою ДВК. Жодних випадків примусу до голосування ми не зафіксували. Загалом по області порушень не було, - заявив Бібаров-Государев рашистським ЗМІ.
При цьому зрозуміло одне: яку б явку не видавали окупанти з автоматами від мелітопольців, скільки б галочок не поставили в бюлетенях зрадники, результат вибору в Мелітополі, як і на інших окупованих територіях, було вирішено заздалегідь. Очікуємо за підсумком явку не менше 115%, і "потрібних" людей у стані окупованої влади. Ненадовго, але з пафосом...