![Орденоносец и любитель референдума: в Мелитопольском районе выявили еще двух “колобков” (фото)](/images/news/2023/09/329058.jpg?1693685833)
У Кирилівці "директора" місцевого будинку культури за зразкову службу окупантам нагородили фейковим орденом. А в селі Солоне Мелітопольського району виявили великого любителя росії, який одним із перших побіг на "вибори".
Для початку - про любителя русского мира Миколу Шамова. Про нього розповів телеграм-канал "Якимівка".
- Дуже радий русскому міру. Коли прийшла росія, розповідає всім, що почав краще жити... Брав участь у референдумі й агітував.
Колеги мали на увазі "вибори", які вже стартували на Мелітопольщині і в проведенні псевдо-референдуму цей персонаж брав активну участь.
Про другого "колобка" написала сама пропаганда, озаглавивши цей опус "Найкращі люди Кирилівського поселення".
- Завжди приємно знати, що поруч перебувають люди, які, не зважаючи на складні зовнішні життєві чинники, слідують своїм засадам і не припиняють свою трудову діяльність, тим паче, коли вона тісно пов'язана з розвитком підростаючого покоління.
По-перше, щоб осмислити таку пропозицію, треба ще одну голову відроститию А по-друге, про кого це такого видатного йдеться?
- Йтиметься про директора відділу культури Кирилівського сільського поселення Військово-цивільної адміністрації м. Мелітополь Запорізької області Аллу Ванькевич.
Далі Ванькевич починають буквально купати в олії. Мовляв, з перших днів визволення нашого поселення Алла Вікторівна, ні хвилини не сумніваючись, виконує свої трудові обов'язки в повному обсязі, не звертаючи уваги на "косі погляди" і пересуди з боку несвідомих громадян нашого селища.
До повномасштабного вторгнення армії рф в Україну Алла Ванкевич працювала в культурі - стаж 24 роки.
- Багатогранні знання і накопичений досвід міцно закріпили за нею репутацію грамотного керівника високого рівня. Відзначивши всі ці достоїнства відповідальної людини, т.в.о. губернатора Запорізької області Балицький Євген Віталійович представив Ванькевич Аллу Вікторівну до нагороди - "За заслуги перед Запорізькою областю", - пише пропаганда.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot .