![Оккупанты перебрасывают свою технику в Бердянск (видео)](/images/news/2023/09/329062.jpeg?1693685084)
Продовжується переміщення військової техніки в напрямку Бердянська.
Вдень переважно вантажівки з БК та поки живим складом. Вночі з’являється техніка на тягачах.
Останніми днями з перекриттям траси окупанти перегоняли САУ, танки та колісну технику всього до 13 одиниць в напрям Полог через Дем’янівка/Комишувате і далі через Стародубівку на Розівку. Саме через це було перекрито трасу, - повідомив радник мера Маріуполя.