![Под Мелитополем оккупанты сжигают раненых в подвалах и ищут с собаками своих дезертиров](/images/news/2023/09/329064.jpg?1693685876)
Мешканці Мелітополя та Мелітопольського району останнім часом часто чують вибухи, які лунають з боку Токмака. Із прифронтових сіл люди стали переїжджати в тил.
Деякі біженці їдуть у Мелітополь до рідних або знайомих. Але здебільшого люди перебираються із сіл: Новопрокопівка, Ільченкове, Солодка Балка в Токмак або Молочанськ.
- Жити там більше неможливо. Одна справа прильоти. А інша - вояки стали звіріти. Оглядають усі машини ретельно і навіть із собаками почали дивитися на предмет вибухівки. Ходять по домівках і шукають наше ДРГ і своїх дезертирів. Їхні вояки переодягаються в цивільне і ховаються по сараях і підвалах. Тому обшуки майже щодня проводять уже з собаками, - розповідають евакуйовані.
За розповідями мешканців, які евакуювалися з прифронтових сіл, російські військові вже навіть не вивозять своїх поранених. Не встигають.
- Кацапи поранених своїх не вивозять, складають у підвали. Вони вмирають там. Потім військові обливають трупи соляркою і спалюють прямо в підвалі".
Таким чином російська армія приховує свої втрати. Ба більше, сім'ям військовослужбовців, зниклих безвісти, державі рф не доведеться виплачувати компенсацію.
До слова, днями ми повідомляли про те, що в селищі Пришиб на тимчасово окупованій території Запорізької області російські солдати звозили в Уралах своїх "двохсотих" у свинарник і спалювали трупи. Місцевим жителям пояснювали, нібито палять свиней.