![В Мелитополе школьникам выдают одинаковые пропагандистские дневники с путиным и балицким (фото)](/images/news/2023/09/329276.jpg?1693908711)
Російські фашисти, які захопили Мелітопольщину, не втрачають жодної можливості для масованої пропаганди. Особлива увага приділяється обробці підростаючого покоління.
Навчальні заклади на окупованих територіях давно перетворилися на плацдарм для це зомбування дітей і виховання з них вірних рабів режиму. Нескінченні "патріотичні" заходи, портрети Путіна і російські прапори, "розмови про головне" - все це супроводжує навчальний процес у надлишку.
Саме навчання також має яскраво виражене ідеологічне забарвлення. Старшокласникам викладають військовий вишкіл і брехливу історію, що виправдовує загарбницьку війну. Не забувають рашисти і про найменших - у дитсадках запроваджують посади "політруків" і виховують у дітях ненависть до українців.
1 вересня окупанти також використовують на повну котушку. У набори шкільного приладдя включили брошуру про "подвиги" рашистських солдатів. Завершальним акордом до початку навчального року, який через фейкові вибори перенесено на 11-те, стане роздача шкільних зомбі-щоденників.
Як водиться, оформлено цей поліграфічний виріб у кольорах російського триколора. На його сторінках опубліковано гімн країни-агресора, портрети "вождів" - Путіна і Балицького з напуттями, карта Запорізької області з розповіддю про "СВО".
Примітно, що на сторінці особистих даних дитини надруковано два рядки - для контактів класного керівника і так званого "радника директора з виховання та зв'язку з дитячими громадськими об'єднаннями".
Роздавати пропагандистську макулатуру вже почали в усіх школах Мелітополя та району. За заявою гауляйтерів отримають щоденники всі учні 1-11 класів, а їхнє використання буде обов'язковим.