![Странное происшествие - оккупанты в Мелитополе задержали 69-летнего мужчину (фото)](/images/news/2023/09/329352.jpg?1693992474)
Рашистські поліцаї на надриві заробляють свій хліб і роблять позитивну статистику. Наразі під роздачу потрапив пенсіонер із Тамбовки.
За інформацією рашистських ЗМІ, у Мелітополі затримали чоловіка, який, нібито брав участь у викраденні 18-річного жителя Тамбівки не слов'янської зовнішності. Повідомляється, що у вересні минулого року невстановлені особи кілька днів утримували і били молоду людину.
Потім вони вивезли його в лісосмугу, прив'язали до дерева на ланцюг. За версією рашистських ресурсів, потерпілий зміг звільнитися і звернувся до правоохоронних органів. Завдяки "активній" роботі поліцаїв, за рік обвинувачення висунули 69-річному жителю Тамбовки.
Мабуть, доказів у поліцаїв недостатньо, та й про причини, через які з потерпілим вчинили таким чином, не уточнюють. Тому поліцаї в Мелітополі не мудруючи лукаво пішли второваною доріжкою, і "виявили" у затриманого арсенал зброї та боєприпасів.
Нагадаємо, "виявлення" зброї у мелітопольців, та й просто в чистому полі, в окупантів увійшло у звичку з перших днів війни. Іноді доходить до комічного: разом зі зброєю та українською символікою, поліцаї "знаходять" навіть пропагандистські рашистські газети, які, очевидно, в їхній виправленій реальності, тепер замінюють візитки Яроша.