![Гауляйтер Мелитополя Балицкий опасается рашистов-конкурентов (фото)](/images/news/2023/09/329372.png?1694007952)
Навіть на псевдовиборах гауляйтер Балицький боїться каверзи від "старших товаришів" з країни-агресора рф.
Про те що українські партизани з Є. Балицького зробили параноїка. Балицького зробили параноїка відомо давно. Він переміщається тільки на броньованих авто, і мало не живе в бункері.
Але, виявляється, боїться зрадник Балицький не тільки українських партизанів, а й своїх соратників-рашистів. Мовляв, збираються "Агента сиську" підсидіти місцевий і не дуже рашисти.
Для того щоб унеможливити таку можливу Балицький розродився спеціальним указом.
Загалом документ переписаний із "федеральних законів" і "документів" окупантів про незаконну анексію регіону. Але є нюанс.
Є.Балицький пише, що "губернатором" може бути "громадянин рф, який не має громадянства іноземної держави". А гауляйтер досі є громадянином України, на якого відкрито кілька справ, зокрема й за державну зраду. Хоча, зрадник вочевидь має заяву про відмову від Українського громадянства на руках, і сподівається, що подібного немає у конкурентів.
Але колабораціоніст цим "указом" намагається зачистити собі поле перед "виборами губернатора" в окупованій частині Запорізької області. Судячи з документа, поплічники окупантів уже надіслали Путіну свої кандидатури на цю "посаду".