![Оккупанты заспамили жителей Мелитополя СМСками, а силовики отчитались, как будут с «хунтой» бороться в день «выборов» (видео, фото)](/images/news/2023/09/329480.jpeg?1694116271)
У тимчасово окупованому Мелітополі триває масова шизофренія навколо шапіто під назвою "вибори". П'ятницю на честь такого "свята" гауляйтер Балицький оголосив вихідним днем.
Відсьогодні і по неділю включно починається масовий процес псевдо-голосування. Жителі сіл окупованої частини Запорізької області вже проголосували під прицілом автоматів. Протягом тижня всі домівки обійшли колаборанти - члени дільничних комісій у супроводі поліцаїв або автоматників з числа народних ополченців.
Мешканців Мелітополя чекають на виборчих дільницях. А до цього передвиборчий штаб єдиноросів буквально заспамив мелітопольців СМСками.
Примітно, що до Закзібрання балотуються 4 партії, але тільки політичній силі президента Путіна дозволено робити СМС-розсилку. У ній без жодних натяків на демократію вказують виборцям за кого їм слід віддати голос.
А в цьому СМС розповідають, як за дорученням путіна "Единая россия" організувала за бюджетний кошт черговий захід. Знову-таки реклама єдиної політсили. Інших, немов, у природі немає.
Зверніть увагу, саме міська адміністрація відкрито агітує за "единую россию" і спостерігачі не бачать жодних порушень. Бо такі ж фейкові, як і вся процедура "виборів".
Місцеві жителі жартують:
- Як кілька років тому ходив мем "приходьте на вибори Путіна", так тепер у нас тут "вибори единой россии".
За день до виборів керівники всіх силових структур відзвітували про готовність боротися з "хунтою", яка, як вони впевнені, всіляко перешкоджатиме проведенню "чесних виборів".
Промову тримав московський гастролер Олег Колтунов - "начальник ГУ МВС по Запорізькій області":
- Шановні колеги, ми не повинні забувати, що фашистська хунта київського режиму готова піти на будь-які провокаційні дії - вчинення навіть тяжких злочинів, щоб спаплюжити наші демократичні вибори, скориставшись нашою порядністю та чистотою моральних помислів, спрямованих на бажання творити й будувати мирне життя, - розписав у барвах увесь тягар своєї роботи Олег Колтунов та закликав усіх громадян бути пильними, здавати та стукати на підозрілих осіб.
Трохи нагадаємо мелітопольцям про цього ідейного московського персонажа, який показує бурхливу діяльність боротьби з міфічною "хунтою". За повідомленням журналістів, Колтунов у Москві "погорів" на великому хабарі, і для того, щоб зам'яти цю історію, його і "заслали" на перевиховання в Запорізьку область. Пригадали колишньому начальнику УДРО і те, що його батько був заможною і впливовою людиною, тісно пов'язаною з криміналом, і що завдяки грошам і зв'язкам батька синочок і отримував таке карколомне просування кар'єрними сходами. Та й у самого Колтунова є зв'язки з ОЗУ в Ростові-на-Дону і Краснодарі.
Деякі дослідники біографії Колтунова дійшли висновку, що свої старі знайомства в кримінальному світі він використовує для того, щоб одноосібно очолити так званий "південний наркотрафік" по лінії Таганрог-Маріуполь-Крим. Окремі інсайдери навіть повідомляють, що в роботі та у поводженні з підлеглими Олег Колтунов був таким "упирем", що в Угрозиску Москви ледь не три дні святкували "заслання" начальника в окуповану Запорізьку область.
Тримали промову перед виборцями представник фейкової прокуратури та місцевий зрадник-пожежник Дмитро Кучерков. Той самий, що допомагав красти окупантам українську гуманітарку та перевозити її з пожежної частини на завод МЗПС сімейки гауляйтера Є. Балицького.
Сьогодні він уже звітує, як готовий на всі 100 відсотків до проведення "всеросійських виборів" у Мелітополі.
Нагадуємо, хто несе кримінальну відповідальність за участь у "виборах":
- кандидати;
- члени виборчих комісій;
- агітатори;
- пропагандисти, інші особи, які беруть участь у пропаганді псевдо-виборів;
- інші особи, які беруть участь в організації процесу.
Відповідальність: позбавлення волі від 10 до 12 років із конфіскацією майна.