![Рашисты забирают энергодарцев в застенки просто за отсутствие российского паспорта, - Дмитрий Орлов](/images/news/2023/09/329486.jpeg?1694121101)
російські загарбники тиснуть на людей у тимчасово окупованому Енергодарі не лише психологічно.
Українців забирають у катівні навіть через те, що вони не мають паспортів рф.
«Тримають навіть у відділку поліції, куди нещодавно прилетів до 3-го поверху дрон... у підвальних приміщеннях», – повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.
Крім того, рашисти і досі продовжують грабувати місто й обшукують будинки, гаражі та дачі. Тиск на мирних мешканців значно посилився перед псевдовиборами.
Раніше ми писали, що росіяни ходять по квартирам енергодарців та збирають голоси для псевдовиборів.