![Из Павловки Запорожской области эвакуировали трех женщин](/images/news/2023/09/329522.jpg?1694159347)
Поліція евакуювала з обстрілюваної Павлівки Запорізької області трьох місцевих мешканок.
Також у село привезли генератор, щоб відновити подачу води зі свердловини. Про це повідомили в ГУ Нацполіції в Запорізькій області.
Одна з жінок самостійно звернулася до співробітників поліції з проханням допомогти їй і сусідам виїхати з села.
Живуть самі, возитися під щільними обстрілами по господарству та виживати майже на лінії вогню втомилися. Навіть відновлене водопостачання вже не тішить. Хочуть спокою. Уже й речі зібрані, тільки був страх їхати самостійно. Небезпечно, тому дочекалися поліції, - зазначається в повідомленні.
За даними поліції, 54 та 42-річні сусідки знайшли в Запоріжжі тимчасовий притулок у знайомих. 73-річна пенсіонерка поїхала до родичів у Вінницьку область.
Нагадаємо, рашисти забирають енергодарців у катівні просто за відсутність російського паспорта