Голова ЦВК рф Елла Панфілова розповіла, як із завмиранням серця стежила за етапами зради мелітопольських колаборантів і подякувала їм за "мужність". Судячи з усього, мавр зробив свою справу, мавр може йти...
"русскій мір" - це помилка еволюції, в якій будь-яка інформація перемелюється через жорна пропаганди.
У травні бункер псевдо-губернатора Є.Балицького, в рамках візиту окупованими територіями, відвідала Елла Панфілова. На зустрічі обговорювали "питання безпеки всіх учасників виборчого процесу".
Зараз, коли фейкові вибори наближаються до апогею, Панфілова вирішила похвалити всіх тих, хто долучився до цього фарсу, і розповісти про те, як вона "із завмиранням серця весь рік спостерігала за процесом".
Слова московська чиновниця вибирала, можна сказати, з душею. Щоправда, її промова більше нагадує некролог за зрадниками:
- Навіть якщо під час референдуму обличчя закривали, зараз відкрито говорять, діляться враженнями. До сліз, - звернула увагу Панфілова.
Далі Панфілова вирішила розповісти, як країна-агресор нібито забезпечувала безпеку виборчим комісіям.
Наприклад, за її словами, рашисти не публікували відомості про членів виборчих комісій. При цьому чиновниця підкреслює, що вони все одно щодня отримують "страшні погрози" від СБУ з приміткою "скоро буде вбитий".
Тут варто зазначити, що в Мелітополі рашисти зробили все можливе, щоб "злити" городян, які беруть участь у фейкових виборах, і заїжджих гастролерів.
Членів виборчих комісій і спостерігачів завзято фотографують зі скриньками, ну, а горезвісної мужності їм надають автоматники, які, до речі, від недалеких зрадників, своїх облич на фото не показують.
Поруч з озброєними людьми зрадники почуваються непереможними і погрожують тим, хто відмовляється голосувати або голосувати "як треба".
Фейкові вибори завершаться в окупації вже за два дні. Тоді ж і закінчаться оди членам виборчих комісій, а самі вони, напевно, забудуться. Залишиться тільки відповідальність, яка чекає на кожного зрадника після звільнення Мелітополя.