ДБР продовжує системну роботу з виявлення зрадників серед правоохоронців Запорізької області
Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно двох колишніх правоохоронців, які перейшли на бік ворога та працюють на окупантів у селищі Розівка Пологівського району.
Обвинувальні акти скеровано до суду.
На співпрацю з ворогом вони пішли ще на початку широкомасштабного вторгнення у квітні 2022 року. Після окупації селища Розівка чоловіки добровільно розпочали "службу" в незаконно створеному органі окупантів.
Вони виконували вказівки та розпорядження керівників окупаційної адміністрації рф, здійснювали патрулювання території селища, надавали інформацію ворогу про місцевих жителів, схиляли їх до співпраці з окупантами.
Обох колишніх правоохоронців звинувачують у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).
Підозру в державній зраді також оголошено двом колишнім правоохоронцям із Мелітопольського району Запорізької області, які нині прислуговують окупантам у селищі Приазовське.
На ворога вони працюють від початку широкомасштабного вторгнення: несуть чергування, контролюють місцеве населення, придушують опір патріотично налаштованих людей. За цей час один із них навіть встиг "засвітитися" в сюжеті пропагандистського телебачення про роботу незаконних окупаційних правоохоронних органів.
Їм заочно повідомлено про підозру в державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).
Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років із конфіскацією майна.
Процесуальне керівництво здійснює Запорізька обласна прокуратура.
Нагадаємо, у полковника ДСНС із Запоріжжя конфіскували багатомільйонне майно.