![В Запорожье будут учиться он-лайн во время тревог?](/images/news/2023/09/329751.jpg?1694418371)
Петицію про онлайн-навчання під час повітряних тривог розглянуть на сесії міської ради.
Запоріжжя залишається прифронтовим містом і лідером за кількістю повітряних тривог. Це відчувається в різних сферах міського життя. Зокрема й у навчальному процесі в запорізьких школах.
За результатами зустрічей із педагогами та батьками школярів у Запоріжжі було ухвалено рішення, що навчання в новому навчальному році відбуватиметься в онлайн-режимі. Однак під час повітряної тривоги онлайн-навчання також переривається, щоб діти та вчителі могли перейти в більш безпечне місце.
В умовах постійних повітряних тривог це ускладнює навчання. На думку багатьох батьків, це негативно відбивається на навчальному процесі. Тож запоріжці створили петицію, в якій запропонували дозволити проводити онлайн-уроки під час повітряних тривог, за умови згоди та взяття батьками на себе відповідальності за це.
Збір підписів розпочався тільки в п'ятницю. І перебіг голосування одразу підтвердив, що це питання дуже важливе для запоріжців. За кілька днів петиція набрала 1632 голоси. Це при тому, що для розгляду петиції потрібно всього 750 голосів.
Таким чином петиція набрала необхідну кількість голосів і буде винесена на розгляд найближчої сесії міської ради. Остаточне рішення про долю петиції, згідно із законодавством, ухвалюватимуть депутати в сесійній залі.
Нагадаємо, за останній місяць Запоріжжя вийшло на перше місце за кількістю тривог.