![Под Мелитополем рашисты закрыли еще один курорт на побережье Азова и создали там военную базу](/images/news/2023/09/329849.jpg?1694512047)
Вірити рашистам не можна зовсім від слова. На публіку несуть нісенітницю про розвиток азовських курортів у захопленій Запорізькій області, одночасно закриваючи місцевим жителям доступ до моря.
Ще влітку минулого року орки повністю окупували приазовське селище Примпосад.
На базах відпочинку розмістили особовий склад та військову техніку, а на в'їзді поставили блід. На берег, де багато мелітопольців мають нерухомість, перестали пускати навіть власників. не кажучи вже про відпочиваючих.
Деякий час із найближчих курортів мешканцям Мелітополя був доступний Тубал (Новокостянтинівка). Але тепер і там розташована військова база рашистів, а в пансіонатах мешкають орки.
Слід зазначити, що більш-менш вільний в'їзд залишився лише до Кирилівки. Досить велике курортне селище рашисти вирішили зробити вітриною "мирного життя", яке, нібито, настало на Мелітопольщині.
Всі інші села, розташовані на морському узбережжі, щільно заселили рашисти. Готуючись утримувати захоплений регіон, він продовжує накопичувати техніку та живу силу на всій протяжності "альтернативного сухопутного коридору Мордора" від Мелітополя до Маріуполя.