![В Житомире женщина копала картошку, а нашла почти сотню мин (фото)](/images/news/2023/09/329904.jpg?1694582743)
У Житомирі жінка знайшла на городі цілий арсенал зброї часів Другої світової війни, коли копала картоплю.
Як повідомляє поліція Житомирщини, інцидент стався вчора, 11 вересня. На спецлінію 102 зателефонувала місцева мешканка та повідомила, що виявила на присадибній ділянці виявила предмети, схожі на боєприпаси.
Як встановили правоохоронці, на відстані близько 15 метрів від житлового будинку у землі схоронені боєприпаси: 82 мінометні міни 82 калібру, 3 протитанкові міни та 8 гранат.
Поліцейські забезпечили охорону потенційно небезпечної території. Вибухотехніки вилучать та знищать небезпечну знахідку.