![Детей из Акимовки терроризировали российские "просветители" (фото)](/images/news/2023/09/330041.jpeg?1694695563)
До тимчасово окупованого військами рф Мелітопольського району приїхали чергові рашистські "наставники". Очікувано, наставляли та просвітлювали вони незміцнілі уми.
Діти - головна мета російських пропагандистів. Загарбники промивають мізки підростаючому поколінню в школах, на всіляких заходах і в молодіжних організаціях, яких вони "наштампували" в регіоні вже десятки. Крім цього, маленьких жителів тимчасово окупованих територій регулярно знімають у пропагандистських роликах.
Черговий такий постановочний сюжет рашисти зняли днями. Цього разу він був присвячений просвітницькому форуму російського товариства "Знаніє", що проходив в Якимівці. Два дні поспіль заїжджі "наставники" розповідали дітям про велич країни-агресора. Також нібито вчили школярів працювати в команді та розвивати в собі лідерські якості.
- Знайомимося з хлопцями і розповідаємо їм про різні досягнення нашої величезної країни. Цей захід проходить у всіх регіонах росії, - розповів директор філії російського товариства "Знання" в Запорізькій області Роман Мамонтов.
Повідомляють, що ця організація "займається просвітницькою діяльністю, проводить безоплатні лекції, а також різноманітні заходи у сфері виховання, соціальної підтримки та соціального захисту вихованців навчальних закладів, а також літніх людей". Але за фактом же це товариство займається зомбуванням маленьких жителів окупованих територій, які буквально стали заручниками російських фашистів.