![Запорожье почти на 85% готово к отопительному сезону](/images/news/2023/09/330061.jpeg?1694712355)
Місцеві органи влади продовжують підготовку до опалювального сезону 2023-2024 р.
«В цілому за область і інші міста, наприклад Запоріжжя, Вільнянськ, то ми вже готові майже на 85%. Ми робимо все щоб цей опалювальний сезон був якомога для людей простішим», — зазначив в етері телеканалу «рада» очільника Запорізької ОВА Юрій Малашко.
Він також зазначив, що органи місцевої влади розробляють плани проходження зимового періоду. А деякі навіть закуповують дрова, щоб людям було простіше пройти опалювальний період.
Раніше ми писали, що стало відомо хто з бердянців може отримати одноразову допомогу.