![Оккупанты изобразили "волшебников" в селе под Мелитополем - дети в недоумении (фото)](/images/news/2023/09/330297.jpg?1694963981)
Рашисти влаштували черговий піар на дітях, і навіть не посоромилися назвати себе чарівниками, щоправда, без блакитного вертольота.
Хроніки кринжу в окупації стають все більш забористими. Дітей у Володимирівці під Мелітополем урочисто нагодували морозивом від шефів з Ярославської області.
"Подія століття" поспішили розтиражувати у всіх решітливих інтернет смітниках. З пафосом.
Морозиво дітям в окупації передали як привітання з новим навчальним роком особисто від губернатора та уряду Ярославської області. Чи відчуваєте міць і масштаби турботи про дітей? Аж по цілій порції ванільного пломбіру кожному!
Мало того, до роздачі морозива примудрилося "примазатись" і керівництво Якимівської ВДА. Одним словом, прізвищ "благодійників", перерахованих у рашистській новині, чи не більше, ніж порцій горезвісного пломбіру.
До новини додається сюжет. У ньому крупним планом – коробки з морозивом. Далі бере слово до печії задерикуватий чоловік:
– Сьогодні отримали найдовгоочікуваніший солодкий подарунок від Ярославської області, від співробітників підприємства, від керівництва, від уряду, – повідомив чоловік.
Слідом у кадрі з'являються діти зі здивованими особами, які отримують порцію морозива, і явно не розуміють, через що весь цей сир-бор.
Скільки разів мелітопольські діти вже всім своїм виглядом показували рашистам, що морозивом їх не здивувати, і вже тим більше не купити, але окупанти продовжують ганьбитися.
Так, нагадаємо, ціле шоу із роздачею морозива рашисти влаштували під час постановочного флешмобу у Зарічному. Але як би не пританцьовували рашисти біля дітлахів, захоплення з приводу атракціону небаченої щедрості на обличчях дітей явно не було. Ще раніше, тим самим морозивом, як "особливим сюрпризом" заходи, пригощали тих, хто прийшов на день відкритих дверей у фейковий МДУ.
Загалом, даремно рашисти засмучуються, що вони не мають блакитного вертольота, вони і без нього чудово дивують - просто казкові ідіоти.