![В Мелитополе торгуют памперсами и тушенкой из краденой гуманитарки (фото)](/images/news/2023/09/330366.jpg?1695043344)
Війна й окупація для жителів Мелітополя - страшне горе, але, на жаль, кому війна, а кому матір рідна, і в місті теж знайшлися люди, готові ситуацією скористатися.
Поки жителі Мелітополя, які масово залишилися без заробітку і засобів до існування, думають, як вижити, щоб не померти від голоду і від холоду, вони дерибанять виплати і подачки від РФ. А ту гуманітарну допомогу, яку спочатку передавала рфія відкрито продають на ринку. Просто користуються моментом і набивають свої кишені. Так мешканка Мелітополя поскаржилася, що хотіла зекономити і купила на ринку Філібера памперси. Які нібито продавали з уцінкою через пошкодження упаковки.
- Сьогодні купила на філібера у пари памперси, - пише дівчина. Додому приїхала подивилася й офігела, вони в пачці всі брудні. Як мені їх надягати дитині? Довелося викинути, хоча прикро, бо вони коштують не п'ять рублів.
У коментарях до посту думки розділилися. Одні дорікнули дівчині в тому, що товари для дитини сумнівної якості просто категорично нерозумно купувати з рук. Інші розповіли, що парочка, яка продала памперси, регулярно з'являється не тільки на ринку біля садочків Філібера, а й на Ценральному ринку. І торгують вони краденою гуманітаркою. І порадили написати заяву в орко-поліцію.
Нагадаємо, колишня гауляйтерка курортної Кирилівки Мелітопольського району Катерина Уманець, як заведено говорити в рашистів, опинилася "на підвалі". Сепаратистка попалася за реалізацію краденого.