![Бравада перепуганных - рашисты распространили в сети рекомендации украинского подполья (фото)](/images/news/2023/09/330377.jpg?1695050225)
Мабуть, кінець рашистської влади близький, якщо на своїх ресурсах вони публікують інструкцію зі здачі в український полон...
У своїх Телеграм-смітниках окупанти відверто визнали, що українське підпілля в Мелітополі цілком успішно існує. Самі рашисти за півтора року окупації не спромоглися навіть вивчити назви вулиць окупованого ними міста. Навіть тих, які перейменували власноруч.
Листівку, якою мелітопольці, що очікують на визволення міста, розклеїли Мелітополем, окупанти назвали лякаючою, щоправда, в лапках. Вони ж написали, що ця листівка помічена на вул. Юр'ївській. Очевидно, убогі забули, що самі перейменували цю вулицю. Утім, тут помилятися окупантам не в першій.
Вони регулярно плутаються в назвах, і навіть у своїх новинах не використовують назви, які дали нашим вулицям. Далі - більше. Незважаючи на більш ніж конкретний і доступно написаний на листівці текст "На тебе чекають вдома! Здавайся в полон!", рашисти зробили висновок, що цим текстом ЗСУ намагаються залякати жителів Мелітополя. Тобто саме тих, хто і так живе вдома. Далі окупанти визнають хорошу роботу української поліграфії:
- Поліграфія в української пропаганди працює добре. До цього в місті вже з'являлися листівки, які намагалися переконати нас у тому, що місто стане українським. Але жодного ефекту вони не викликали, - пишуть рашисти.
Ну, в цьому судженні так і зовсім ніякої впевненості немає. А листівку названим гостям, ми радимо зберегти. А то час здаватися прийде, а адреси, не дай боже, під рукою не буде...