![В Мелитополе оккупанты устроили «развлечение» – стреляли по живым мишеням](/images/news/2023/09/330390.jpeg?1695069742)
У тимчасово окупованому Мелітополі в російських військових, які сидять у глибокому тилу, свої розваги.
З травня 2023 року на окупованих територіях Запорізької області "указом" гауляйтера Євгена Балицького запроваджено "сухий закон" - заборонено продавати міцні спиртні напої, крім слабоалкогольних. Однак воякам "другої армії світу" відверто плювати на заборони Балицького.
Є й такі військові, що впиваються вдень пивом із місцевого супермаркету "Мера", а потім влаштовують розваги просто біля магазину. Одна з читачок РІА-Мелітополь стала свідком того, як п’яні «освободители» влаштували стрілянину просто вдень.
- Розраховувалася на касі якраз у момент, коли почалася стрілянина. Люди всі напружилися, дивляться один на одного. Вийшла з "Мєри" і пішла додому. Дивлюся, а за супермаркетом стоять кілька військових у камуфляжі - якась змішана осетино-бурятська тусовка. І що б ви думали, вони стріляли по голубах. Передавали один одному пляшку пива, іржали і стріляли по птахах.
Якась смілива жінка їм метрів із п'яти крикнула: "Ви навіщо це робите?". Їй один відповів: "Мать, уйді з рубєжа". Більше ніхто їх не чіпав - собі дорожче, - розповідає мешканка Мелітополя.
Вечорами, як ми вже повідомляли раніше, військові рф гуляють відчайдушно в кафе і ресторанах, періодично влаштовуючи розбірки з перестрілками і погрозою підірвати гранату. Найчастіше такі з'ясування стосунків гарячих джигітів відбуваються в "Джокері", Грін Хаусі", "Пан і пані". Усі ці ресторани, розташовані в мікрорайоні, стали "злачними" місцями для чеченців, дагестанців, осетин.