![В Мелитополе рашисты признали прилет по заводу, где расположены их позиции (видео)](/images/news/2023/09/330438.jpg?1695117219)
Сьогоднішній ранок видався недобрим для російських окупантів. За їхніми позиціями, розташованими на околиці міста, приліт полум'яний привіт від ЗСУ.
Звуки потужних вибуху були чутні не тільки в Мелітополі, а й за його межами. Рашисти відразу почали вигадувати різні версії - від переходу літака на надзвук, до прольотів ракет на Крим, у бік сакрального мосту.
До слова, над мостом утворили димову завісу, намагаючись уберегти її від пошкодження.
Проте, пізніше рашисти почали поступово визнавати реальність. Спочатку написали про один вибух, потім про два, потім уже про чотири прильоти. Зрозуміло, за їхньою версією, всі ракети були збиті недремним ППО.
Але, оскільки всі жителі Мелітополя продовжують спостерігати густі клуби чорного диму, що піднімають у небо у південній частині міста, окупанти змушені були повідомити трохи правди.
Вони написали у своїх пропагандистських ЗМІ, що
"внаслідок обстрілу міста о 9:30 сталося спалах у непрацюючому цеху заводу Автоцвітліт та в полі. Постраждалих немає. На місці працюють екстрені служби."
Справді, у місті помічено активний рух автомобілів спецслужб та звучать сирени. Також на Каховське шосе одна за одною їдуть військові машини.
Ні для кого не секрет, що на Автоцвітліті розташовані позиції окупатів і дислокована велика кількість військової техніки та особового складу. Про втрати, звичайно, повідомляти ніхто не буде, але сподіваємося, що кілька десятків орків вирушили прямо в пекло.