![Мы его теряем - мелитопольский пропагандист отказался от мандата и пропал (фото)](/images/news/2023/09/330444.jpg?1695119266)
Головний фейкомет кремля і голова руху "Ми разом з росією" Володимир Рогов сколихнув інфопростір Мелітополя відмовою отримувати мандат депутата законодавчих зборів.
Це при тому, що, як повідомляв, РІА Мелітополь раніше, пропагандистові вдалося крастися в першу десятку новоспечених "депутатів". Відповідну заяву, судячи з фото, він подав до фейкової виборчої комісії.
У ній Рогов пише, що відмовляється від отримання депутатського мандата законодавчих зборів, усвідомлює правові наслідки подачі цієї заяви, і наголошує, що його заява є добровільною, усвідомленою та остаточною.
Цю новину завзято підхопили російські ЗМІ. Всі вони посилаються на Телеграм-канал пропагандиста, і пишуть, що опубліковано фото заяву в Телеграм-каналі було 17 вересня. Але наразі цей пост Володимир Рогов видалив, і ніякої іншої інформації, щодо відмови від мандата, її не публікує.
Замість цього пропагандист виставляє фото на тлі смт Чернігівка і продовжує метати фейки про просування окупантів, віщати про удари "укрнацистів", і постити новини про відключення електрики в Бердянську. Що сталося з Роговим, незрозуміло. Але випадковості - не випадкові.
Після свого повернення із Зімбабве, з пропагандистом відбуваються дивні речі. Для початку він блиснув аналітикою і через місяць після звільнення ЗСУ села Работине, заявив, що воно все ще перебуває під контролем Росії. А кількома днями пізніше, і зовсім сплутав реальності, заявивши, що ЗСУ відправляють полонених російських солдатів на мінні поля.
Тепер ось відмова від мандата. Здається, ми втрачаємо найяскравішу зірку рашистської пропаганди в Мелітополі. Ех, не дарма писав Корній Чуковський "Не ходите, дети, в Африку гулять!..".