![В Мелитополе лояльных к оккупационной власти наградили гуманитаркой (фото)](/images/news/2023/09/330500.jpg?1695194480)
Не так давно в Мелітополі закінчився маскарад під назвою "вибори", і путінська партія "Єдина росія" очікувано лідирувала по всіх "виборчих дільницях".
А тих, хто проголосував за потрібну партію, нагородили "печеньками". Так зване "голосування" тривало 11 днів, і члени "виборчої комісії" обходили будинки мелітопольців у супроводі озброєних російських загарбників. Місцеві жителі, природно, не виявили інтересу до цього маскараду і намагалися відсиджуватися вдома, чекаючи поки цей фарс закінчиться.
Низькою явкою окупаційна адміністрація була дуже незадоволена і навіть веде розслідування, формуючи списки бюджетників, які, на їхню думку, не виявили належного інтересу. А ось лояльних до окупантів, навпаки, "преміювали" вельми оригінальним способом.
Так у поштових скриньках "обраних" любителів "русского міра" з'явилися листівки, в яких людям подякували за явку на вибори і попросили найближчими днями з'явиться за винагородою у вигляді гуманітарної допомоги.
иде гуманитарной помощи.
Брудним на руку зрадникам без різниці, з яких рук брати подачки, влада змінюється і вони "перевзуваються" на льоту, доводячи, що їх примусили. А вони взагалі "поза політикою". Ставлення до подібних особин у мелітопольців схоже на огиду, вони реально не розуміють, як вони десятки років жили поруч із подібною нечистю і не підозрювали про це. За їхніми словами, найстарше в окупації, що тепер не знаєш кому можна довіряти, а кому ні, тому заради власної безпеки доводиться тримати дистанцію абсолютно від усіх.