![Семьи с детьми уговаривают выехать из опасных районов Запорожской области (фото)](/images/news/2023/09/330548.jpg?1695216557)
Рада оборони Запорізької області обговорила питання примусової евакуації з прифронтових населених пунктів. Загалом їй підлягали 27 сімей: 43 дорослих і 39 дітей.
За словами голови Василівської районної військової адміністрації Богдана Староконя, у прифронтових населених пунктах району залишилося дві сім'ї: троє дорослих і четверо дітей. Вони проживають у Степногірську, який майже щодня обстрілюється ворожими військами.
Дорослі відмовляються виїжджати, незважаючи на те, що їм виділили місця в притулку в Запоріжжі та пообіцяли забезпечити дітей усім необхідним для навчання в школі.
Ще три сім'ї з дітьми залишилися в Гуляйполі Пологівського району. Це восьмеро дорослих і четверо дітей, які мають покинути місце проживання. З ними працюють фахівці ювенальної служби, люди вже погодилися виїхати з міста.