![Артисты украинского ансамбля из Мелитопольского района радуют рашистов "калинками": кто перешел на сторону оккупантов (фото)](/images/news/2023/09/330557.jpg?1695266417)
Працівники Будинку культури Семенівської громади Мелітопольського району пішли на співпрацю з росіянами та беруть участь у пропагандистських заходах.
Зрадницькі наративи про те, що творчість - «внє палітікі», просувались ще до повномасштабної війни. Та з початком вторгнення 24 лютого стало справжньою ідеологічною зброєю з обох боків. Навіть деякі українські гурти та ансамблі з багаторічною історією після приходу окупантів змінили свої вишиванки на кокошники, а «Червону калину» - на «Калінку».
Саме так працівники Будинку культури Семенівської громади Мелітопольського району вирішили піти на співпрацю з рашистам.
- А ще недавно які щирі були, а тепер - продажні тварі, гидко дивитись, - обурюються місцеві мешканці.
Вишиванки та файні українські пісні залишились для них у минулому. Тепер зрадники активно беруть участь у пропагандистських заходах росіян. Стало відомо, хто раптово полюбив «руській мір».
Telegram-канал "СУКИ Мелітополя" надав списки тих артистів, хто вирішив зрадити Україну за жменю дерев'яних.
Валерій Третьяков
Чоловік у червоній сорочці, який на емоціях від атмосфери "побєдобєсія" ледь не ковтає мікрофон - Валерій Третьяков. Він є так званим керівником ансамблю "Назад в будущее", мешканець селища Мирне.
Чоловік і раніше мав рильце у пушку, був підписаний на проросійські спільноти Мелітополя та систематично шукав "зраду". Третьяков активно займався творчістю, співав на корпоративах, брав участь у різноманітних конкурсах.
Та перспективи стати "великою" зіркою для окупантів затьмарили все. Тепер Валєру показують на російських телеканалах. Судячи з фото, Валєра життям задоволений.
Олена Усик
Ще одна зрадниця - Олена Усик, артистка зі стажем, працівниця будинку культури у Семенівці. До речі, та сама, яка змінила вишиванку на костюм з георгієвською стрічкою. Усик розуміє, що в її віці в Московські ефіри не пролізеш, тож тішиться принаймні статусом працівника "культурной нивы нового субъекта Федерации".
За іронією долі, син Олени служив в українській армії. Та навіть це не завадило зрадниці піти на співпрацю з окупантами.
Світлана Рятсеп
Світлана Рятсеп, хоч і є активною користувачкою російської мережі "Однокласники", жодним чином не демонструє це на онлайн-загал. Навпаки, серед фото жінки - архівні фото колективу "Назад в будущее", участь у фестивалях, святах та концертах. І вишиванки, вишиванки, вишиванки...
Але тепер Світлана активно бере участь у культмасовій роботі ворога на території міста та району, а вишиванки береже, схоже, лише на фото в "Однокласниках".
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot