![В Энергодаре украинцам пытаются террором "привить русский мир"](/images/news/2023/09/330578.jpeg?1695242521)
Мешканці міста та його прилеглих територій не перестають потерпати від свавілля та терору рашистів.
Окрім побудинкових перевірок, на вулиці українцям теж не дають спокою. Їх притискають через відсутність паспорта рф та російських номерів на авто.
Якщо мешканці міста пересуваються автобусами чи маршрутками, то при перевірці документів окупанти розривають український паспорт, а його власників висаджують і змушують йти пішки.
Крім цього, окупанти ламають містянам сім-карти українського оператора та змушують видаляти Telegram, якщо він зареєстрований на цю сімку. І відразу ж пропонують створити новий – на номері мобільного оператора окупантів.
Про це повідомляє телеграм канал Енергодар.
Раніше ми писали, що окупанти перетворили Енергодар на «совок».