![За лето вырыли подвал: жители Мелитополя готовятся к деоккупации города](/images/news/2023/09/330608.jpg?1695285610)
Минуло вже понад півтора року з моменту окупації Мелітопольщини військами рф. Але місцеві жителі не втратили віру у світле майбутнє у складі України і з нетерпінням чекають на звільнення від російських фашистів.
Городяни бачать успіхи Сил оборони на Запорізькому напрямку, тож дехто вже починає готуватися до деокупації, що наближається. В одному з пабліків мешканка Мелітополя поділилася їхньою з чоловіком підготовкою.
Подружня пара мешкає в приватному секторі, тож за літо вирили в себе на подвір'ї підвал. І навіть встигли там усе облаштувати: провели електрику, обладнали біотуалет, запаслися водою та продуктами тривалого зберігання.
- У Мелітополі багато хто каже: Токмак ось-ось буде під Україною. Потім почнеться бійня за наше місто. Так, не завтра і не післязавтра, але точно буде. Тож, думаю, краще вже зараз бути готовими. Бо, наприклад, нам їхати нікуди. Родичів у селах поблизу міста теж немає. І де гарантії, що там не літатимуть ворожі снаряди. Правильно? Немає такої гарантії... Дуже хотілося б, щоб росіяни самі пішли. Але ж вони боротимуться за сухопутний коридор, це й дурневі зрозуміло..., - пише жінка.
Нагадаємо, що, за словами генерала армії, керівника Служби зовнішньої розвідки України в 2005-2010 рр.. Миколи Маломужа, ЗСУ можуть встигнути розірвати сухопутний коридор росії в окупований Крим ще до настання зими.