![Стала известна истинная цель визита в Мелитополь театра из Челябинска](/images/news/2023/09/330628.jpg?1695301198)
Кого тільки не заносить із боліт в окупований Мелітополь. Жителі російської глибинки з цікавістю задивляються на нашу благословенну землю. Але, очікувано, їдуть до нас не за сонцем і морем...
Зовсім нещодавно до Мелітополя прибув на гастролі Новий художній театр із Челябінська з постановкою "Світлі душі" про "милі, але не ідеальні" 60-80-ті роки минулого століття. Мелітопольці не зовсім зрозуміли, чому постановку за мотивами оповідань Шукшина та акторів у вушанках було не дозволено дивитися дітям до 16 років. Саме такий віковий ценз встановили челябінці. Але тепер ситуація прояснилася. У трупи були окремі плани на підростаюче покоління мелітопольців...
Як пройшов спектакль у Мелітополі, окупанти не відзвітували. Мабуть, аншлагу не було. Зате рашистські ЗМІ зняли цілий сюжет про "насичені" тренінги, які новий художній театр провів у Мелітополі для дітей. Повідомляється, що програма включала уроки акторської майстерності та сценічної мови. У відео показують, як челябінські актори вчать мелітопольських дітей вкрай "новаторської" пантоміми "зобрази морський камінчик".
Підлітків челябінці вчили правильно дихати. Особливо ріже око, що для навчання акторської майстерності, наших дітей, як, власне, і челябінських акторів, вбрали в моторошні футболки із зеткою. Мистецтво поза політикою, чи не так? Або без рашистських футболок, морський камінчик ніяк не зобразити?..
За підсумком "тренінгів", враженнями про мелітопольських дітей поділилася режисер і за сумісництвом прима Нового художнього театру Євгенія Зензіна. За її словами, акторам дуже вже хотілося поділитися з молоддю Запоріжжя (як сказала Зензіна) театральним і педагогічним досвідом, пізнати цей край, і надати їм "підтримку і привітність якусь".
Актриса театру Альона Лугіна має в Челябінську дитячий колектив. Тому вона вирішила об'єднати "хлопців і дівчат із двох регіонів, щоб у них з'явилася довіра один до одного". Лугіна заявила, що в Мелітополі діти більш розкуті, живі та сонячні. Судячи з відео, челябінці старанно обирали слова для інтерв'ю і обійшлися без образливих епітетів нашим дітям. На відміну від своїх земляків із Дагестану, які назвали українських дітей педагогічно запущеними.