![На Мелитопольское направление “боевым бурятам” уральские таможенники передали три центнера гуманитарки (фото)](/images/news/2023/09/330647.png?1695320421)
Чергову прекрасну новину з Мелітопольського напрямку донесла на своїх кривих крилах кульгава сорока російської пропаганди. Цього разу мова пішла про гуманітарку, яку з панського плеча відсипали уральські митники.
Як повідомляють телеграм-канали рашистів, окупантам було передано "технічні засоби, запчастини для квадроциклів, комплекти коліс, монокуляри нічного бачення, медичні товари".
Крім цього, горе-бійців ощасливили обмундируванням для десантно-штурмової групи та понад 300 наборами "сухого душу" для гігієни в польових умовах.
Тепер переходимо до найцікавішого. Вражає сумарна вага зібраної гуманітарки - цільних 300 кілограмів, тобто, три центнери.
Далі цікавий, як писав Леонід Філатов у "Федоті-стрільці", "еще вот какой разрез": а в загальну вагу входили запчастини та колеса? Або ж враховувалися тільки монокуляри і "сухий душ".
Бо якщо враховувати запчастини з колесами, то в підсумку виходить зовсім кисла допомога. Втім, як і сама російська армія.
По-друге, що це за допомога від "жебраків" уральських митників? Невже не можна було розщедритися на щось вагоміше? У нас волонтери таку кількість потрібних "вантажів" за півдня збирають!
- Найближчим часом гуманітарний вантаж направлять на передову. Його отримають військовослужбовці 11-ої особливої гвардійської десантно-штурмової бригади, - випромінюють радість пропагандисти.
Одразу зізнаємося: нам нічого не вдалося знайти щодо "особливої" бригади. А ось щодо 11-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади - дуже навіть. Це "бойові буряти" - негативний знак якості другої армії в Україні.
Бригада ця дислокується в Улан-Уде - столиці Бурятії.
Брала активну участь у вторгненні Росії в Україну, саме "бойові буряти", серед інших, намагалися оволодіти аеропортом "Антонов".
Була практично вщент розбита вже в березні 2022 року.
3 березня 2022 року, згідно з повідомленнями у відкритих джерелах, ЗСу ліквідували командира бригади полковника Дениса Шишова і заступника командира бригади підполковника Дениса Глєбова. Що вже говорити про "рядовий склад".
Ймовірно, вже "другий склад "бригади" брав участь у боях за Херсонську область, а після звільнення лівого берега Херсонської області ЗСУ, вони відступили і закріпилися на правому березі Дніпра.
Тепер, найімовірніше, "запчастини для квадроциклів і комплекти коліс" отримує вже третій склад, набраний із "мобіків", яких гарячково перекинули на Запорізький напрямок.
Як то кажуть, земля скловатою, бойові буряти.
Тим паче, що ситуація на шляху до Мелітополя в окупантів складається далеко не найкращим чином. І це підтверджують і українські, і зарубіжні військові експерти.